DARBENİN SUBLİMİNAL HAZIRLIĞI

Gündem

Merhaba değerli dostlar. Bugünkü yazımızda FETÖ’nün darbeden önce kendi reklamlarında, gazetelerinde darbeye nasıl sinyal verdiklerini, subliminal mesajlarla nasıl darbeye hazırlık yaptıklarını inceleyeceğiz. Buyrun darbeden önce paylaşılan reklamlarıyla başlayalım yazımıza.

Videoda da gördüğünüz üzere bu reklam darbe girişiminden tam  9 ay 10 gün önce çekilmişti. Yani bu hainler darbe planını en az 1 yıl önceden yapmışlardı ve uyguladıkları taktik bugün Batı’nın bizim çocuklarımız üzerinde uygulamaya çalıştığı taktikle aynıydı. Sübliminal Mesaj. Bu şekilde  insanların bilinçaltlarına darbeyi kazımayı amaçlıyorlardı fakat şuan görüldüğü üzere bu planları da tutmadı.

Yukarıdaki Aksiyon Dergisi reklamında da aynı şekilde silah ve bebek sesleri kullanılmış. Zaman gazetesinin reklamından hiçbir farkı yok.

resized_85375-1f8f0f41cowzjn6wcaeb7ps

Zaman gazetesinde yayınlanan bu resim de de asker kullanılmış ve halk ile askerin birliği mesajı verilmiştir. Aslında halk ile askerin birliği değil halk ile darbecilerin birliği mesajı subliminal olarak verilmek istenmiştir. Ve bu sadece zaman gazetesindeki bir resim değil aynı zaman da ‘ Zaman Kardeşlik Zamanı’ isimli kampanyalarında bulunan bir resimdir.

resized_f877e-1fe5c793mayis

Sızıntı dergisinin kapağındaki bu resim ve üzerindeki Üstad Necip Fazılın bir şiirinin içinden alınan dizeler çok manidardır. Şiirin dizelerinde kurtuluştan bahsedilmektedir. Bu cani insanların kurtuluş diye bahsettiği şeyse bugünün iktidarı ve Reis-i Cumhur’u hatta bunlardan daha öte bugünün güçlü Türkiye’sidir.

Bundan önceki yazılarımızda da bahsettiğimiz üzere kardeşlerim, bu örgüt Amerika tarafından İslam’ın son kalesi olan Türkiye’yi yıkmak ve bu toprakları da Suriye’nin, Irak’ın durumuna düşürmek  için kurulmuştur. Fakat bizler onlara bu darbe girişimi ile yeri geldiğinde nasıl tek yürek olduğumuzu, korkusuzca nasıl topların, tüfeklerin, tankların önüne kendimizi attığımızı gösterdik. Allah bu milletin birliğini, dirliğini bozmaya çalışanlara fırsat vermesin.

One thought on “DARBENİN SUBLİMİNAL HAZIRLIĞI

Bir Cevap Yazın